" Onze club is verre van dood "

Eddy Borglevens

DSC05063De trainerswissel bij Tubantia heeft zijn effect niet gemist. Na een zorgwekkende seizoenaanhef keerde nieuwbakken trainer Eddy Borglevens al meteen het tij met een 1-0 zege tegen Jong Antwerpen." Wij gaan niet euforisch doen, maar ik ben optimistisch op langere termijn "

Sportieve neergang,financiele beslommeringen,spelers leegloop,de mistroostige hoofdtribune die verdwijnt: Tubantia borgerhout-met stamnummer 64 bij de oudste clubs van het land-sukkelt al een tijdje van de regen in de drop. De TV reportage in het VTM-programma Stadion schetste een somber toekomstbeeld. Als we sommige analisten en doemdenkers mogen geloven,zou Tubantia zelfs het einde van het seizoen niet halen. " De club heeft al glorierijkere periodes meegemaakt,maar onze club is verre van dood",zegt Eddy Borglevens. De nieuwe trainer van Tubantia deputeerde zondag met een zege tegen hekkensluiter Jong Antwerpen."We wonnen met het kleinste verschil,maar het net zo goed 6-0 kunnen zijn",verteld Borglevens die iets heeft om op verder te bouwen. Wij gaan zeker niet euforisch doen na die zege. Je kan niet alles veranderen op één week tijd,maar na de toekomst ben ik wel optimisisch."

Uit Gazet van Antwerpen TVC                                          4 oktober 2013

Aanvullende gegevens